Uśpione królowe. Cykl W Trójkącie Beskidzkim

Uśpione królowe. Cykl W Trójkącie Beskidzkim - Hanna Greń | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Greń
WYMIAR
5,98 MB
NAZWA PLIKU
Uśpione królowe. Cykl W Trójkącie Beskidzkim.pdf
ISBN
5719412386602

OPIS

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIMMroczne powieści pełne zbrodni i tajemnicwywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury.Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety - do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy. Zabija je z niezwykłą brutalnością.Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar próbują rozwikłać zagadkę Sprzedawcy Snów i doprowadzić do jego ujęcia. Po każdym dokonanym zabójstwie morderca zostawia na miejscu zbrodni tajemniczy list, który stanowi jedyny trop wiodący do schwytania go. Śledztwo nabiera rozpędu, gdy policjanci poznają dwie niezwykłe kobiety, Zenę i Petrę. Jak się okazuje, obie panie związane są w jakiś sposób ze sprawą Sprzedawcy Snów…Wciągające rozpoczęcie świetnego cyklu kryminalnego. Hanna Greń wprowadzi was do twardego świata zbrodni i sprawiedliwości, gdzie każdy kolejny trop prowadzić może do zaskakujących wniosków. Z pewnością nie będziecie się w nim nudzić.Magdalena Kawka, pisarka

Napisz recenzję o produkcie: Uśpione królowe. Cykl W Trójkącie Beskidzkim Twoja ocena.

Zabija je z niezwykłą brutalnością. Plus jest taki, że w powieści „Uśpione królowe" pojawiła się jeszcze dodatkowa zagadka kryminalna, której nie udało mi się rozwiązać. Prawdopodobnie, gdybym zaczęła czytać cykl „W Trójkącie Beskidzkim" od książki „Uśpione królowe", to nie sięgnęłabym po kolejne tomy. Uśpione królowe .

POWIĄZANE KSIĄŻKI