O grzybach, rybach, kobietach i sensie życia – czyli rozmówki z Alusiem Curunią

O grzybach, rybach, kobietach i sensie życia – czyli rozmówki z Alusiem Curunią - Janina Lesiak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janina Lesiak
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
O grzybach, rybach, kobietach i sensie życia – czyli rozmówki z Alusiem Curunią.pdf
ISBN
3268555000601

OPIS

Aluś Curunia to mężczyzna na „nie”: niebogaty, niekształcony, niepracujący na stałe, niestroniący od piwka i nieradzący sobie z tytoniowym nałogiem. Mówi o sprawach prostych, o zdarzeniach zwyczajnych i typowych, takich na co dzień. W jego opowieściach są ryby, grzyby, zimne nóżki i coś na apetyt… Jest zatoka z płycizną w sam raz na białą rybę, są kobiety, ptaki i las pełen dzikich konwalii. Na zwalonym pniu, w bejsbolówce z piórkiem, siedzi Aluś Curunia i mówi: „Szacuneczek dla przemiłych Państwa, zapowiada się piękny dzień”. Zapraszam…

Wydawnictwo: Wydawnictwo MG literatura ... Mówi o sprawach prostych, o zdarzeniach zwyczajnych i typowych, takich na co dzień. W jego opowieściach są O grzybach, rybach, kobietach i sensie życia - czyli rozmówki z Alusiem Curunią - Janina Lesiak - Książka w SwiatKsiazki.pl O grzybach rybach kobietach i sensie życia czyli rozmówki z alusiem curunią (Janina Lesiak).

Aluś nie pracuje, bo na emigrację wysyła swoją kobietę. Nie pracuje, a ima się jedynie prac dorywczych, sezonowych i społecznych. O grzybach rybach kobietach i sensie życia czyli rozmówki z alusiem curunią (Janina Lesiak).

POWIĄZANE KSIĄŻKI