Jack Reacher: W tajnej służbie

Jack Reacher: W tajnej służbie - Lee Child | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
8,46 MB
NAZWA PLIKU
Jack Reacher: W tajnej służbie.pdf
ISBN
5933149004717

OPIS

Tym razem Recher musi dokonac niemożliwego. Wynajęto go, by zabił... wiceprezydenta USA.Czy może być lepsza metoda na sprawdzenie skuteczności ochrony wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych niż zatrudnienie kogoś, by sfingował zamach? Jack Reacher, który właśnie zawitał do Atlantic City, nadaje się do tej roli idealnie. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service przyjmuje to nietypowe zlecenie, nie mając pojęcia, że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. A Reacher stanie na linii ognia.

Jak zwykle Lee Child pozwala swojemu bohaterowi wałęsać się po Stanach bez celu, by następnie dać mu trudny orzech do zgryzienia. ...

W tajnej służbie w.2016 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Jack Reacher. W tajnej służbie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI