Sklep z babciami

Sklep z babciami - Dominika Gałka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Gałka
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Sklep z babciami.pdf
ISBN
8815923589461

OPIS

Ostatnie wakacje dzieciństwa (bo czwarta klasa to prawie tak, jakby się już było dorosłym: nowe przedmioty, nauczyciele, obowiązki…) w przypadku Wojtka to całkowita porażka. Zapracowani rodzice nie zaplanowali wakacji poza miastem, w mieście nudy, kurz i upał. Wojtek przypadkowo trafia do sklepiku prowadzonego przez trzy starsze panie i… od tej pory jego życie nabiera barw. Tego lata Wojtek przekona się, że grunt, to dobra paczka… niekoniecznie rówieśników.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Moje opowieści są ścieżką dźwiękową z recenzji filmowych, dlatego czasami mówię o oglądaniu ilustracji. Słychać też szelest przewracanych kartek, bo to się często dzieje na żywo.

pol.: 2019-09-11 Liczba stron: 56 Język: polski ISBN: 9788376726670 Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Tagi: książki dla dzieci ... „Sklep z babciami" to urocza książka dla dzieci. Wojtek to jedynak, dla którego zapowiadające się nudno wakacje, okazały się jednymi z najlepszych w życiu.Oczywiście jak do tej pory, bo jeszcze sporo przed nim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI