Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-angielska)

Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-angielska) Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-angielska).pdf
ISBN
4126834165487

OPIS

Mapa krajoznawczo – samochodowa dwustronna (wschód i zachód regionu). Za pomocą piktogramów zaznaczono na niej atrakcje turystyczne (zabytki i atrakcje przyrodnicze). Miejsca szczególnie ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono dodatkowo kolorem żółtym. Na mapie umieszczono, ważny dla turysty, kilometraż dróg głównych i lokalnych. Atrakcyjności mapie dodają opisy ważniejszych obiektów wraz z fotografiami.

Okręg Rzeszy-Prusy Zachodnie został utworzony 26 października ... Pomorze - kraina historyczna na terenie Polski i Niemiec. Obejmuje Pomorze Przednie, Rugię, Pobrzeże Szczecińskie, Pobrzeże Koszalińskie, Pobrzeże Gdańskie, Kaszuby, Pojezierze Pomorskie, ziemię chełmińską i Krajnę.Granice regionu opierają się na Reknicy na zachodzie i na linii Warty, Noteci, Wisły i Drwęcy na południu i południowym wschodzie. Pomorze Mała wielka ojczyzna (Piotr Januszewski ).

Wydanie: 2018. Opis: Mapa krajoznawczo - samochodowa dwustronna (wschód i zachód regionu).

POWIĄZANE KSIĄŻKI