Okolice Wrocławia dla rowerzystów i piechurów. Mapa w skali 1:60 000

Okolice Wrocławia dla rowerzystów i piechurów. Mapa w skali 1:60 000 Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,19 MB
NAZWA PLIKU
Okolice Wrocławia dla rowerzystów i piechurów. Mapa w skali 1:60 000.pdf
ISBN
1210619905851

OPIS

Mapa swoim zasięgiem obejmuje obszar pomiędzy miejscowościami: Uciechów, Przystronie, Kondratowice, Strzelin, Kucharzowice na południu oraz Wińsko, Żmigród, Świebodów, Krośnice na północnym zachodzie. Mapa zajmuje obie strony arkusza.Na mapie podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, konnych i kajakowych, łącznie z kilometrażem, co pozwala łatwiej zaplanować wycieczkę. Rysunek szlaków pieszych i rowerowych dla lepszej czytelności pogrubiono. Na mapieumieszczono również informacje przydatne turyście jak zabytki, noclegi, muzea, punkty widokowe i nne informacje.

Na mapie podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, konnych i kajakowych ... Okolice Wrocławia dla rowerzystów i piechurów 1:60 000. Produkt dostępny.

Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. ... Format: 98 x 67 cm Skala: 1 : 60 000 Wydanie: I, 2017 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI