Miasto Duchów

Miasto Duchów - Krzysztof Bochus | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Bochus
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
Miasto Duchów.pdf
ISBN
2429191856937

OPIS

„Miasto duchów” to nowoczesne połączenie thrillera psychologicznego i kryminału noir — w kostiumie z epoki. Mroczna opowieść o miłości, winie iodkupieniu.Jesień 1944 roku, kilka miesięcy przed ostatecznymupadkiem III Rzeszy. W bazie wojennej koło niemieckiego Gdańska zamordowanych zostaje dwóch wysokich oficerów marynarki wojennej. Jednocześnie w Rotterdamie znika bez śladu córka radcy Abella. Tropy wiodą do… Gdańska.Co łączy obie te ponure zagadki? Nic nie jest oczywiste. Chodzi o zemstę, zdradę czy zwykłą chciwość? Pytań jest wiele, mało odpowiedzi. Radca Abell zmuszony jest powrócić do miasta, które opuścił wiele lat temu. Otrzymuje tu propozycję nie do odrzucenia: zyska pomoc w odnalezieniu córki, jeśli schwyta nieuchwytnych morderców…Przed oczami czytelnika przesuwają się swoiste taśmy występku i zbrodni. Podziemne burdele i tajemnice zegara Dühringera, tajne loże masońskie i spiskujący oficerowie, piękne kobiety i stare porachunki. W tle mroczna atmosfera na Pomorzu z czasów wojny i pieczołowicie oddane realia życia w świecie skazanym na zagładę.

Dzisiaj Varosha jest miastem duchów, które można oglądać jedynie z daleka. Ocieplenie stosunków między Turcją a Cyprem oraz podpisana właśnie umowa pozwalają mieć ... Sanatorio de Abona - miasto duchów na Teneryfie (Wyspy Kanaryjskie) W latach sześćdziesiątych XX w.

ośrodek był przez pewien czas wykorzystywany przez wojsko, a potem został zakupiony przez włoskiego dewelopera, który chciał go przekształcić w ośrodek wypoczynkowy, ale ostatecznie inwestycja nie uzyskała zgody władz. Fani bajki Scooby Doo mogą mieć niezły ubaw przy tej grze, inni pewnie nieco mniej a to z racji tego, że gra jest już nieco wiekowa. Jednak to, że powstała całe lata świetlne temu, nie przeszkodziło się jej poprawnie uruchomić na Windows 10.

POWIĄZANE KSIĄŻKI