Dolny Śląsk Atrakcje turystyczne. Mapa w skali 1:75 000 (wersja polsko-angielska)

Dolny Śląsk Atrakcje turystyczne. Mapa w skali 1:75 000 (wersja polsko-angielska) Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
4,28 MB
NAZWA PLIKU
Dolny Śląsk Atrakcje turystyczne. Mapa w skali 1:75 000 (wersja polsko-angielska).pdf
ISBN
2211230695991

OPIS

Opracowanie kartograficzne obejmuje obszar Dolnego Śląska z zaznaczonymi 242 atrakcjami turystycznymi. Miejsca szczególnie warte uwagi zilustrowano na mapie miniaturami obiektów. Poza atrakcjami turystycznymi punktowo zaznaczono m.in. obiekty sakralne, zamki, pałace, uzdrowiska, tereny narciarskie, szlaki rowerowe a także granice parków narodowych i krajobrazowych.Druga strona mapy zawiera opis (w języku polskim i angielskim) najważniejszych atrakcji turystycznych Dolnego Śląska z licznymi fotografiami.

Dolny Śląsk - kieszonkowa mapa atrakcji (wersja polsko-angielska) Dostępność: Dostępny. ...

Format: B1 (68 x 98 cm) Jest to mapa jednostronna w skali 1:75'000. Prezentuje obszar Borów Tucholskich - jednego z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce, rozciągającego się w dorzeczu Brdy i Wdy oraz w obrębie Równiny Tucholskiej i Równiny Charzykowskiej. W Kaliszu zdobyłem tylko mapę "powiat ostrowski", a w Ostrowie Wielkopolskim nie mieli nawet tej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI