Baśniowy Wrocław - historia miasta spotkań według krasnoludków

Baśniowy Wrocław - historia miasta spotkań według krasnoludków - Włodzimierz Ranoszek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Włodzimierz Ranoszek
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Baśniowy Wrocław - historia miasta spotkań według krasnoludków.pdf
ISBN
3949227712504

OPIS

Przewodnik “Baśniowy Wrocław - historia spotkań według krasnoludków” autorstwa Włodzimierza Ranoszka skierowany jest do dzieci i do dorosłych. Opisywany jest tu obszar Wrocławia i okolic. Są tu legendy, opowieści i szczegółowe informacje o ciekawych miejscach tego obszaru. Całość bogato ilustrowana rysunkami i fotografiami. Publikacja posiada 136 stron, oprawiana jest w twardą okładkę całość spięta spiralą pozwalającą obracać kartki o 360 stopni.

Baśniowy Wrocław - historia miasta spotkań według krasnoludków - przewodnik PDF Galileos.pl - sklep internetowy Baśniowy Wrocław - historia miasta spotkań według krasnoludków [Przewodnik] - Format 11 x 20 cm Wydanie I, 2017 Przewodnik "Baśniowy Wrocław - historia spotkań według krasnoludków" autorstwa Włodzimierza Ranoszka skierowany jest do dzieci i do dorosłych. Opisywany jest tu obszar Wrocławia i okolic. Baśniowy Wrocław.

Całość bogato ilustrowana rysunkami i fotografiami. Historia miasta spotkań według krasnoludków Włodzimierza Ranoszka45. Czytelnik znajdzie w nim legendy, opowieści i liczne ciekawostki dotyczące tego miasta i jego okolic. Baśniowy Wrocław.

POWIĄZANE KSIĄŻKI