Noc, kiedy umarła

Noc, kiedy umarła - Jenny Blackhurst | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenny Blackhurst
WYMIAR
10,7 MB
NAZWA PLIKU
Noc, kiedy umarła.pdf
ISBN
4276353251555

OPIS

Tej nocy stała na klifie i patrzyła w dół, na fale, tak jak dziesiątki razy wcześniej. Ale tym razem było inaczej – miała na sobie suknię ślubną, na rozwianych blond włosach welon i… tym razem skoczyła.Świadkowie stali na tyle blisko, że wszystko widzieli, nie zdążyli jednak jej zatrzymać. Policja prowadziła poszukiwania – bez skutku. Evie Bradley przepadła, a jej ciało zmyły fale morza czarnego jak noc jej śmierci.I tylko jedna osoba wie, dlaczego. Jej najlepsza przyjaciółka, Rebecca. Miesiąc po tej tragedii zdruzgotana Rebecca dostaje wiadomość: Mogłaś mnie uratować. Ale umarli nie mówią ani nie piszą… Kto więc wciąga Rebeccę i męża Evie, Richarda, w chorą grę oskarżeń i iluzji? I, na litość boską, dlaczego?

To oparta na naprawdę niezłym pomyśle wciągająca książka, której autorka stopniowo odsłania przed czytelnikami kolejne rodzinne tajemnice bohaterów. Noc kiedy umarła na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Noc, kiedy umarła już od 24,63 zł - od 24,63 zł, porównanie cen w 15 sklepach.

Żeby w pełni wyrazić opinię na jej temat, musiałam doczytać ją do końca i dać sobie chwilę na poukładanie treści. Początkowo mnie za bardzo nie wciągała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI