GIMP. Niesamowite efekty

GIMP. Niesamowite efekty - Błażej Witkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Błażej Witkowski
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
GIMP. Niesamowite efekty.pdf
ISBN
9033567806264

OPIS

Zacznij tworzyć wspaniałe projekty w GIMP-ie!Darmowy program graficzny GIMP jest fantastycznym narzędziem do rysowania i tworzenia projektów - o ile potrafisz właściwie i z pomysłem wykorzystać jego możliwości. Wypracowywanie własnych ciekawych rozwiązań wymaga jednak mnóstwo czasu, a porady i triki proponowane w popularnych internetowych poradnikach nie zapewniają spektakularnych efektów. Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo podnieść jakość Twoich prac, a dodatkowo zapewnić sobie sporą porcję praktycznej, przydatnej na co dzień wiedzy, sięgnij po tę książkę. Znajdziesz w niej mnóstwo rzetelnych informacji, których zastosowanie pozwoli Ci wzbudzić zachwyt wśród odbiorców Twoich dzieł.Naucz się postarzać zdjęcia, w sposób kontrolowany przesterowywać ich kolorystykę, wydobywać głębsze barwy i inteligentnie - bez utraty szczegółów - zamieniać zdjęcia na czarno-białe. Zobacz, jak stworzyć ducha i hologram, dodać interesujący cień lub promienie światła, wyeksponować barwne szczegóły na czarno-białym obrazie, uzyskać efekt iluzji lub nieskończoności. Odkryj, co ciekawego można zrobić z portretem: jak przekształcić wujka w zombie albo i w kosmitę, jak zamienić twarze rodziców na rodzinnej fotografii, jak zrobić portret z tekstu. Baw się kolorem i fakturą, korzystaj z warstw i krzywych, renderuj, szkicuj, dorabiaj i zmieniaj. Niesamowite efekty masz na wyciągnięcie ręki!Czas na wariacje z GIMP-em!Przekształcenia fotograficzne - efekt 3D, HDR, VHSZdjęcie stare i pastelowe, Duotone i winietowanieEfekt nieskończoności i dopasowywanie przedmiotu do rękiEfekt ducha, hologram i lustrzane odbicieEfekt rozpadu, miecz świetlny i podwójna ekspozycjaIluzja i oprofilowanie obiektuCień podłużny i precyzyjny, promykiPołowiczny portret, zombie i portret z tekstuZamiana twarzy, twarz z tekstury i twarz kosmityEfekt sińca, blizny i spękanej skóry

Należy do gatunków: informatyka, Grafika komputerowa, GIMP. Książka GIMP.

Niesamowite efekty Błażej Witkowski. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > GIMP.

POWIĄZANE KSIĄŻKI