Solny dul Wieliczka. Turisticka trasa. Hornicka trasa

Solny dul Wieliczka. Turisticka trasa. Hornicka trasa - Paweł Zechenter | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Solny dul Wieliczka. Turisticka trasa. Hornicka trasa.pdf
ISBN
2171382965979

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku czeskim.

Na trasie jest do pokonania ok. 800 schodów. Powyżej pokazaliśmy Wam miejsca na Trasie Turystycznej Kopalni Soli „Wieliczka", które szczególnie zwróciły naszą uwagę.

obcojęzyczna Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI