Saltgruven Wieliczka. Turistruten. Gruvedriftruten

Saltgruven Wieliczka. Turistruten. Gruvedriftruten - Paweł Zechenter | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
12,93 MB
NAZWA PLIKU
Saltgruven Wieliczka. Turistruten. Gruvedriftruten.pdf
ISBN
4939440915675

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku norweskim.

Arhundrene gikk, men ideen om utvinning av salt fra saltvann forble uendret. I middelalderen fant man de... Dagens saltgruve bestar av 9 nivaer, 245 km fortauer og 2391 kamre.

Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R.

POWIĄZANE KSIĄŻKI