Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-niemiecka)

Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-niemiecka) Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
4,78 MB
NAZWA PLIKU
Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-niemiecka).pdf
ISBN
8095235172407

OPIS

Mapa krajoznawczo – samochodowa dwustronna (wschód i zachód regionu). Za pomocą piktogramów zaznaczono na niej atrakcje turystyczne (zabytki i atrakcje przyrodnicze). Miejsca szczególnie ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono dodatkowo kolorem żółtym. Na mapie umieszczono, ważny dla turysty, kilometraż dróg głównych i lokalnych. Atrakcyjności mapie dodają opisy ważniejszych obiektów wraz z fotografiami.

Publikacja zawiera: - szczegółowy opis trasy wodnej Kółka Raduńskiego i fragmentu rzeki Raduni, - aktualne i zorientowane mapy tras wodnych w skali 1:20 000, - poradnik traktujący o przygotowaniach do spływu kajakowego, Książka Sudety wschodnie. Mapa 1:60 000 autorstwa Redakcja , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 15,39 zł .

Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty. Mapa pomorza oferty już od 5,54 zł . Telewizory, sprzęt audio, video i wiele więcej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI