Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja chińska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja chińska - Paweł Zechenter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
7,30 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja chińska.pdf
ISBN
7812709616544

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku chińskim.

Od 4 lutego 2021 Kopalnia Soli „Wieliczka" wznawia działalność turystyczną. Trasa Turystyczna będzie czynna dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00 a w soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 17.00.

poszukiwanie soli, badanie atmosfery kopalnianej, odnalezienie właściwej trasy pod ziemią. Wykonując praktyczne górnicze zadania, poznasz pracę przedstawicieli dawnych górniczych zawodów, jak np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI