Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja bułgarska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja bułgarska - Paweł Zechenter | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
7,39 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja bułgarska.pdf
ISBN
4685702568889

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku bułgarskim.

ul. Daniłowicza 10 32-020 Wieliczka Informacje: email: [email protected] tel.

Edycja bułgarska . Trasa Turystyczna Kopalnia Soli „Wieliczka" Godziny zwiedzania Trasa czynna jest od 10:00 do 15:00 , a zwiedzanie w polskojęzycznej turze odbywa się możliwie na bieżąco. Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI