Tatry. Ilustrowany przewodnik dla całej rodziny

Tatry. Ilustrowany przewodnik dla całej rodziny PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Tatry. Ilustrowany przewodnik dla całej rodziny.pdf
ISBN
3395011901165

OPIS

Nowe wydanie ilustrowanego przewodnika z mapami zaktualizowanego w terenie. Przewodnik składa się z 3 części. W pierwszej turysta ma możliwość zapoznania się z podstawowymi informacjami dotyczącymi m.in. Tatr (Bielskich, Wysokich i Zachodnich), Tatrzańskiego Parku Narodowego czy TPNu. Druga część przewodnika to propozycje 16 wycieczek po Tatrach z bogatym opisem turystycznym. Ostatnia część to alfabetyczny spis atrakcji Tatr oraz informacje praktyczne. Dodatkowo przewodnik zawiera atlas Tatr w skali 1:27 500.

Świat należy do odważnych, a Tatry należą do odważnych rodziców. Osobiście uważam, że moje tygrysiaki są jeszcze za małe na ... Nowe wydanie ilustrowanego przewodnika z mapami zaktualizowanego w terenie.

Druga część przewodnika to propozycje 16 wycieczek po Tatrach z bogatym opisem turystycznym ... Książka Tatry. Autor: Opracowanie Zbiorowe, wydawnictwo: Studio Plan. Informacje o Przewodnik ilustrowany dla całej rodziny - - 7630554368 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI