Przyjaciele i niewolnice pani Tekli

Przyjaciele i niewolnice pani Tekli - Oleh Poliakov | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oleh Poliakov
WYMIAR
12,90 MB
NAZWA PLIKU
Przyjaciele i niewolnice pani Tekli.pdf
ISBN
3503401118169

OPIS

Oleh Poliakov jest nazywany twórcą nowej prozy chimerycznej w literaturze ukraińskiej. Jego powieść (druga, zatytułowana Dzieje mglistej Troi) nie łamie praw fizyki, nie przekracza granic zdrowego rozsądku, a jednocześnie niektóre fragmenty są tak dziwne i nierealistyczne, że nie każdy pisarz fantastyki odważyłby się na taki zabieg literacki.Powieść "Przyjaciele i niewolnice pani Tekli" krytycy nazwali jednym z najlepszych debiutów ostatnich lat w literaturze ukraińskiej.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Oleh Poliakov jest nazywany twórcą nowej prozy chimerycznej w literaturze ukraińskiej. Jego powieść (druga, zatytułowana Dzieje mglistej Troi) nie łamią praw fizyki, nie przekraczają granic zdrowego rozsądku, a ... Informacje o Przyjaciele i niewolnice pani Tekli - 8828684993 w archiwum Allegro.

Druga powieść, zatytułowana "Dzieje mglistej Troi" znalazła się w 2017 r. na tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI