Feluś Kocimiętki grasuje w markecie. Tom 2

Feluś Kocimiętki grasuje w markecie. Tom 2 - Pip Jones | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pip Jones
WYMIAR
11,70 MB
NAZWA PLIKU
Feluś Kocimiętki grasuje w markecie. Tom 2.pdf
ISBN
6130523925257

OPIS

Nie ma nic bardziej nudnego niż zakupy w supermarkecie… Ala woli zostać w domu i bawić się z Felusiem, ale gdy nie udaje się uniknąć wyprawy do sklepu, Feluś robi co w jego mocy, by nudne zakupy zamieniły się w SZALONĄ ZABAWĘ!Seria „Feluś Kocimiętki” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach małej dziewczynki Ali i jej wymyślonego przyjaciela – kotka Felusia Kocimiętkiego. Piękne, bogato ilustrowane książki z rymowanymi tekstami, które przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Idealne do wspólnego czytania!

- Polska ksiegarnia w UK Książka Feluś Kocimiętki grasuje w markecie pochodzi z wydawnictwa Zielona Sowa. Autorami książki są Pip Jones, Ella Okstad.

Wydawnictwo Zielona Sowa. Premiera: 2019-06-05.

POWIĄZANE KSIĄŻKI