Słodko-gorzkie lato

Słodko-gorzkie lato - Siobhan Vivian | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Siobhan Vivian
WYMIAR
4,17 MB
NAZWA PLIKU
Słodko-gorzkie lato.pdf
ISBN
2251234537300

OPIS

Wzruszająca historia o sile dziewczyńskiej przyjaźni i spełnianiu marzeń!Siedemnastoletnia Amelia przez ostatnie trzy sezony pracowała w pewnej niezwykłej lodziarni. Miejsce to założyła Molly Meade wiele lat wcześniej, jeszcze pod koniec wojny, gdy wszyscy chłopcy z miasteczka zostali wysłani na front, a dziewczęta potrzebowały wzajemnego wsparcia i odrobiny słodkości. To wszystko znajdowały właśnie tu – w lodziarni Meade.Kiedy właścicielka lokalu umiera, Amelia obawia się, że sama nie podoła wszystkim obowiązkom. Wtedy do miasta przyjeżdża Grady – wnuk Molly Meade – i prosi dziewczynę, żeby pomogła mu prowadzić słodką firmę jego babci. Tylko czy na pewno nie kryje się za tym nic więcej?...

- ISBN: 978-83-7229-856- Książka Słodko-gorzkie lato do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 7,58 zł (Rabat 80%). Autor: Siobhan Vivian, wydawnictwo: Feeria. Siedemnastoletnia Amelia przez ostatnie trzy sezony pracowała w pewnej niezwykłej lodziarni.

w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Opis: Słodko-gorzkie lato - Siobhan Vivian. Autorka bestsellerowej powieści Fatalna Lista powraca z najsłodszą historią tego lata! Stoisko z lodami Meade Creamery Girls w Sand Lake ma piękną i wzruszającą historię: kiedy w 1944 roku wszyscy chłopcy z miasteczka wyruszyli na wojnę, dziewczęta zostały same ze złamanymi sercami i czarnymi myślami. Autorka bestsellerowej powieści Fatalna Lista powraca z najsłodszą historią tego lata! Stoisko z lodami Meade Creamery Girls w Sand Lake ma piękną i wzruszającą historię: kiedy w 1944 roku wszyscy chłopcy z miasteczka wyruszyli na wojnę, dziewczęt... Słodko-gorzkie lato.

POWIĄZANE KSIĄŻKI