Królowa Ciemności. Trylogia Czarnych Kamieni. Księga 3

Królowa Ciemności. Trylogia Czarnych Kamieni. Księga 3 - Anne Bishop | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Bishop
WYMIAR
10,7 MB
NAZWA PLIKU
Królowa Ciemności. Trylogia Czarnych Kamieni. Księga 3.pdf
ISBN
2485628710326

OPIS

Po złożeniu ofiary Ciemności Jaenelle Angelline panuje jako Królowa Ebon Askavi, strażniczka Królestwa Cieni. Aby ochronić swój lud i ziemię przed skażonymi Krwawymi musi stoczyć bitwę, wyzwolić straszliwą moc Czarownicy i na zawsze zniszczyć wszystkich swoich wrogów.Jednak do walki nie może stanąć sama. Do królestwa przybywa oswobodzony z szaleństwa Daemon, przeznaczony jej Małżonek. Jego bezgraniczna miłość cementuje Ciemny Dwór i umacnia rządy Jaenelle, jednak nawet ich wspólna siła może być niewystarczająca, by powstrzymać nadciągające zło.Tylko największa ofiara ze strony Jaenelle może ocalić tych, których kocha i królestwo, które przysięgła strzec.

Trylogia Czarnych Kamieni Księga III - Anne Bishop. Opublikowano na 1 Maj 2011 by jump94.

Jest również Ucieleśnionym Marzeniem. Z urodzenia przynależą jej wszystkie kamienie od Białego do Szaroczarnego (nazywała je jaśniejszymi) oraz trzynaście Czarnych kamieni, a po Ofierze Ciemności sześć z Czarnych przekształciło się w ... Czarne kamienie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI