Spacer z psem

Spacer z psem - Sven Nordqvist | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sven Nordqvist
WYMIAR
9,56 MB
NAZWA PLIKU
Spacer z psem.pdf
ISBN
2343571419906

OPIS

Wyobraź sobie, że możesz wziąć na spacer dużego psa cioci. Tylko krótki spacer na siku. Nie odchodź zbyt daleko, dobrze? Tylko krótki spacerek. Chcecie się przekonać, jak długo może potrwać spacer z psem? I tak naprawdę kto kogo wyprowadza?Przezabawna, kipiąca szczegółami i zaskakująca z każdej strony historia bez słów. Każdy obrazek tworzy odrębny świat pełen niewielkich postaci, na które można długo spoglądać i ciągle odkrywać coś nowego. To pełna niespodzianek i humoru opowieść dla spostrzegawczych – od małych dzieci po dorosłych, którzy etap książek obrazkowych mają już dawno za sobą.

Dobrze, aby nie był nudny, a jeśli kondycja psa na to pozwala, to wyjście nie powinno trwać zbyt krótko. 15 minut spaceru wyłącznie na toaletę psu do szczęścia nie wystarczy. Tak, nadal spacery z psem są dla czworonoga komfortowe, bo do sikania ma trawniki, krzaki i nieużytki, po których często chodzimy (również w mieście!).

Dowiedz się, co warto zabierać ... Co jednak zrobić, kiedy trzeba będzie wyjść na spacer z psem podczas kwarantanny?. Kwarantanną obejmowane są osoby potencjalnie zarażone.i w takiej sytuacji osoba chora zostaje natychmiast ... Zimowy spacer z psem to przyjemność Zima to pora roku, którą połowa z nas uwielbia, a druga połowa najchętniej spędziłaby w domu pod cieplutkim kocem z kubkiem gorącej herbaty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI