Przysięga ze złota. Seria Royal. Tom 5

Przysięga ze złota. Seria Royal. Tom 5 - Valentina Fast | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Valentina Fast
WYMIAR
6,8 MB
NAZWA PLIKU
Przysięga ze złota. Seria Royal. Tom 5.pdf
ISBN
9134204109298

OPIS

Po wielu wyzwaniach i godzinach nauki dworskiej etykiety Tatiana, dla której królewski przepych i splendor nie mają znaczenia, cieszy się, że koniec rozgrywek już blisko. Jest pewna, że serce księcia należy tylko do niej i z nadzieją oczekuje jego decyzji. Ale pod piękną fasadą konkursu, który ma wyłonić księżną, kryją się rysy i pęknięcia. Dziewczyna nie ma złudzeń – jest pionkiem w czyjejś perfidnej grze, która toczy się o ogromną stawkę. Czy Tania odkryje sekret Królestwa Viterry?

Tom 5. Przysięga ze złota; Pobierz fragment (epub) Pobierz fragment (mobi) Royal.

Sprawdź! SERIA ROYAL Królestwo ze szkła Kraina z jedwabiu Zamek z alabastru Korona ze stali Przysięga ze złota Miłość z aksamitu Zbuntowana księżniczka. PROLOG Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, jak będę się dziś czuła, pewnie bym go wyśmiała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI