Pola mówi: sprzątamy!

Pola mówi: sprzątamy! - Irene Marienborg | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irene Marienborg
WYMIAR
10,11 MB
NAZWA PLIKU
Pola mówi: sprzątamy!.pdf
ISBN
5119740620608

OPIS

Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników. Dziewczynka mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci. Dzisiaj Polę odwiedził przyjaciel Filip. Po zabawie oboje są bardzo głodni, ale tata mówi, że zjedzą naleśniki, dopiero kiedy sprzątną wszystkie zabawki. Dzieci zabierają się do pracy, a tymczasem tata też ma coś do posprzątania.

oszczędzasz 5,45 zł (31%) Kup zestaw ... Pola mówi: sprzątamy! (Irene Marienborg). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników.

Dziewczynka mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci. Dzisiaj Polę odwiedził przyjaciel Filip.

POWIĄZANE KSIĄŻKI