[OUTLET] Network. Pięć miesięcy przed 11 września

[OUTLET] Network. Pięć miesięcy przed 11 września - Jason Elliot | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jason Elliot
WYMIAR
11,72 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Network. Pięć miesięcy przed 11 września.pdf
ISBN
4181877942686

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Na kilka miesięcy przed zamachami 11 września służby wywiadowcze całego świata zostają postawione w stan pogotowia.Anthony Taverner, były oficer armii, obecnie na usługach brytyjskiego wywiadu, otrzymuje na pozór proste zadanie – zniszczyć skład pocisków stinger na terenie opanowanego przez talibów Afganistanu. Ale w świecie szpiegów pozory często mylą. Gdy rozpoczyna się wyścig z czasem, Taverner deklaruje lojalność wobec organizacji, o której istnieniu nie mogą dowiedzieć się nawet jego najbliżsi sojusznicy...Network to opowieść o wyzysku, oszustwach i przyjaźni wystawionej na najcięższa z prób.

zapoczątkowane pięć miesięcy przed ... a więc tuż przed wejściem w życie nowych przepisów.

Ale w świecie szpiegów pozory cz... Informacje o Network Pięć miesięcy przed 11 września - 5522572035 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-09-14 - cena 9,90 zł » Network.

POWIĄZANE KSIĄŻKI