Zapach miłości

Zapach miłości - Justyna Chrobak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Chrobak
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
Zapach miłości.pdf
ISBN
8967015889659

OPIS

Magda czasem ma ochotę rzucić wszystko w diabły. Niby nie powinna narzekać – pracuje na kierowniczym stanowisku, jest niezależna... ale w jej życiu czegoś brakuje. Czegoś czy raczej kogoś – Tego Jedynego, do którego mogłaby się przytulić po powrocie do domu, z kim mogłaby zjeść kolację i przy kim mogłaby budzić się i zasypiać. Niespodziewanie życie Magdy przewraca się do góry nogami. W drodze do pracy wpada na Roberta – mężczyznę z marzeń. I wszystko byłoby cudownie, gdyby ten po jakimś czasie nie stwierdził, że cudowny romans to błąd.Czy Magda pokona przeciwności losu, odnajdzie sens życia i zdobędzie prawdziwą miłość, której zapach już unosi się w powietrzu?

Aromat to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Jego wyjątkowe właściwości doceniali już starożytni Egipcjanie.

Wybierz idealny zapach dla siebie i dla swojej drugiej połówki, już od 99zł. Odkryj zapachy topowych marek w super cenie: Versace, Lancome. Bardzo serdecznie dziękujemy za naprawdę gorące opowiadania z czym kojarzy się Wam zapach miłości! Bardzo trudno było wyłonić tylko 5 osób, do których powędrują flakony z boskim zapachem feromonów Love&Desire, które ufundował sklep www.intymnosc.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI