Wybuchowy wzrost

Wybuchowy wzrost - Cliff Lerner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cliff Lerner
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
Wybuchowy wzrost.pdf
ISBN
4910590261352

OPIS

Wyobraź sobie, jak mogłoby zmienić się twoje życie, gdyby stworzony przez ciebie produkt zyskiwał codziennie nieprawdopodobną liczbę 100 000 nowych użytkowników – i to bez wydawania ani grosza na reklamę. A co, jeśli inwestorzy zaczęliby walić do ciebie drzwiami i oknami?To właśnie przydarzyło się Cliffowi Lernerowi, kiedy postanowił zainwestować pieniądze zarobione na internetowym serwisie randkowym w aplikację działającą na nieznanej wówczas nikomu platformie o nazwie Facebook. Aplikacja zaczęła się wkrótce gwałtownie rozwijać i w niedługim czasie cena akcji firmy Lernera wzrosła o 2000 procent, uruchomiając niezwykły łańcuch wydarzeń złożony z niespodziewanych sukcesów i bolesnych doświadczeń.Ta fascynująca i inspirująca opowieść pokazuje, jak:• wywołać eksplozję wzrostu poprzez stworzenie wyjątkowego produktu• zidentyfikować jedynie trzy wskaźniki, które mają znaczenie• odkrywać skuteczne strategie wzrostu, by móc szybko się rozwijać• w błyskotliwy sposób wykorzystywać media, aby zdobyć 100 milionów użytkowników• stworzyć w firmie wspaniałą kulturę pracy, przyciągającą pracowników pełnych pasji

100 milionów użytkowników - opis produktu: Wyobraź sobie, jak mogłoby zmienić się twoje życie, gdyby stworzony przez ciebie produkt zyskiwał codziennie nieprawdopodobną liczbę 100 000 nowych użytkowników - i to bez wydawania ani grosza na reklamę. Napisz recenzję o produkcie: Wybuchowy wzrost. Jak zbudowałem gigantyczną społeczność 100 milionów użytkowników (e-book) Twoja ocena.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Kiedy premiera Wybuchowy wzrost.

POWIĄZANE KSIĄŻKI