Tatami kontra krzesła. O Japończykach i Japonii

Tatami kontra krzesła. O Japończykach i Japonii - Rafał Tomański | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Tomański
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Tatami kontra krzesła. O Japończykach i Japonii.pdf
ISBN
1738711420980

OPIS

Z tej książki dowiecie się, dlaczego Japończycy mają skośne oczy, nie lubią Facebooka i namiętnie grają w golfa. Przeczytacie o kobietach cierpiących na syndrom męża na emeryturze i na stare lata zbierających pluszaki... o mężczyznach godzinami gapiących się na spadające metalowe kulki... o biznesmenach kupujących zużyte majtki gimnazjalistek w specjalnych automatach... o superszybkich pociągach wyposażonych w starodawne toalety..."Tatami kontra krzesła" to nie monografia ani encyklopedia, lecz zbiór intrygujących ciekawostek, anegdot i faktów na temat Japonii.Autor, od dzieciństwa zafascynowany kulturą japońską, napisał książkę, która rzeczywiście pomaga zrozumieć Japończyków oraz pokazuje, jak nie ulegać stereotypom na ich temat. Mimo że czasem wydaje się to niemożliwe...Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą przyjrzeć się Japonii nie tylko przez pryzmat filmów Kurosawy i prozy Harukiego Murakamiego!

O Japończykach i Japonii book. Read 11 reviews from the world's largest community for readers.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Informacje o Tatami kontra krzesła. O Japończykach i Japonii - 7636624828 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI