Przeplatalińscy

Przeplatalińscy - Maria Dek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Dek
WYMIAR
7,12 MB
NAZWA PLIKU
Przeplatalińscy.pdf
ISBN
5099277102077

OPIS

Pomysłowa książka przekładanka dla wszystkich miłośników radosnego pomieszania z poplątaniem.Są sympatyczni, kolorowi i troszkę dziwaczni. A gdy ruszą w taniec przeplataniec, wszystko może się zdarzyć. Poznajcie Przeplatalińskich!Patrzcie tylko! Pomysłowy Albert zjada z apetytem skarpety na bal. Wesoły Jasiek prasuje leniwego kota. A Wielki Pan Jabłko próbuje zrozumieć swoje brudne kolana…W tej książce każda strona – i każda postać – podzielona jest na trzy części. Przewracajcie je w dowolnych kombinacjach, by bohaterowie wymieniali się głowami, brzuchami i nogami i wykonywali najbardziej absurdalne czynności na świecie!

Dwie Siostry. Sprawdź i kup teraz w merlin.pl "Przeplatalińscy" to objawienie na półce z lekturami mojego najmłodszego syna.

Data zakończenia 2020-02-14 - cena 34,90 zł „Przeplatalińscy" to kolejna książka autorska Marii Dek, dopracowana w każdym calu i aspekcie - od pomysły, przez ilustracje, po tekst. Oby więcej takich perełek! Przeplatalińscy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI