Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła

Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła - Nikki Meredith | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nikki Meredith
WYMIAR
5,77 MB
NAZWA PLIKU
Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła.pdf
ISBN
2998538498778

OPIS

Nocą z 8 na 9 sierpnia 1969 roku członkowie „rodziny” Charlesa Mansona na jego rozkaz dokonali przerażającej zbrodni: zamordowali będącą w zaawansowanej ciąży żonę Romana Polańskiego Sharon Tate i kilkoro jej gości. Wśród oprawców były Leslie Van Houten i Patricia Krenwinkel. Podczas procesu prokurator nazwał je „ludzkimi potworami”, ale ci, którzy znali je wcześniej, nie mogli uwierzyć, by były zdolne do tak brutalnych czynów.Dziennikarka Nikki Meredith przez dwadzieścia lat odwiedzała „kobiety Mansona” w więzieniu, próbując zrozumieć, co zmieniło normalne na pozór dziewczyny w morderczynie i jak można żyć dalej po popełnieniu tak potwornej zbrodni. Jej książka to mroczna podróż w samo serce zła.„Wciąga już od pierwszej strony. Doskonałe połączenie psychologii kryminalnej i reporterskiej dokładności.” „Clues and Reviews”„Meredith stawia pytania, z którymi wciąż zmagamy się po tylu latach od tamtych tragicznych wydarzeń – jak mogło dojść do takich zbrodni?” „Shelf Awareness”

kuratorką sądową czy terapeutką rodzinną.W swoim reportażu „Ludzkie potwory.Kobiety Mansona i banalność zła" opisuje rozmowy, które przeprowadzała przez ponad 20 lat z członkami „rodziny" - Leslie van Houten oraz Patricią Krenwinkel. Ludzkie potwory: Kobiety Mansona i banalność zła od Nikki Meredith możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Bójmy się samych siebie, a przynajmniej uważajmy, bo jesteśmy niezwykle zdolni.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Bójmy się samych siebie, a przynajmniej uważajmy, bo jesteśmy niezwykle zdolni. Szkoda, że do wszystkiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI