Kolorowych snów

Kolorowych snów - Monika Sawicka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Sawicka
WYMIAR
11,15 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowych snów.pdf
ISBN
3249662364951

OPIS

Natalia prowadzi dynamiczne życie dwudziestolatki. Ma mnóstwo planów, energii i pomysłów na siebie. Do czasu strasznej informacji, która zmienia jej życie w jednej chwili. Początkowo dziewczyna nie wie jakie zagrożenie niesie ze sobą białaczka. Jednak gdy rozpoczyna leczenie, wyrwana z biegu, zmuszona do odłożenia swoich marzeń na półkę, powoli dowiaduje się z czym przyszło jej się mierzyć. Na szczęście nie zabraknie jej energii, by walczyć o siebie i innych – wielu osobom Natalia może pomóc, tylko czy podejmie się tego trudnego zadania?Poruszająca i niezwykle zaskakująca opowieść o chorobie, tęsknocie i stracie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz. Nowości.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Kolorowych Snów Życzę - Kochani Ten Bukiecik Dla Was z przeprosinami ,że mnie tak mało w galerii. Zaczęły się wakacje i mam wnusiów u siebie, siła wyższa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI