Yeti

Yeti - Daniel C. Taylor | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel C. Taylor
WYMIAR
4,66 MB
NAZWA PLIKU
Yeti.pdf
ISBN
2024886723441

OPIS

CO ZROBIĘ Z YETI, KIEDY JUŻ GO ZNAJDĘ? POWINIENEM UMIEŚCIĆ GO W ZOO, UGOŚCIĆ W SWOIM DOMU, A MOŻE ZAMKNĄĆ W MUZEUM?Daniel C. Taylor przez niemal 60 lat badań zadawał sobie te pytania. Doprowadziły go do wyjaśnienia zagadki legendarnego człowieka śniegu.Badacz znalazł odpowiedź w dolinie Barun - najbardziej dzikiej dżungli Nepalu, miejscu, gdzie w duchu idei Thoreau człowiek żyje w harmonii z naturą, korzystając z jej darów i otaczając ochroną. Dzięki determinacji i zaangażowaniu Taylora, w Himalajach utworzono kilka parków narodowych i krajobrazowych, wytyczono także największy w Azji obszar chroniony.Poszukiwania Yeti dały początek nowym sposobom dbania o najbardziej zagrożone rejony naszej planety, a jednocześnie przyniosły rozwiązanie odwiecznego dylematu: kim (lub czym) tak naprawdę jest Yeti - fascynującym zwierzęciem człekopodobnym czy może symbolem czegoś głębszego, co drzemie w każdym z nas?

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Skoda Yeti na Allegro.pl. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

Warto nadmienić, że SKODA Yeti posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1760 litrów. The Rambler series of drinkware is the first line of YETIs you can fit in your hand. And, yeah, we over-engineered these YETI Tumblers to be virtually indestructible and keep your drink as cold (or hot) as science allows.

POWIĄZANE KSIĄŻKI