Zdrowy mózg

Zdrowy mózg - William J. Walsh | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
William J. Walsh
WYMIAR
9,66 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowy mózg.pdf
ISBN
1657258556288

OPIS

Czy wiesz, że zespół złego wchłaniania może być przyczyną niedoborów składników odżywczych, które mogą skutkować takimi chorobami jak zaburzenia behawioralne, ADHD, autyzm, depresja, zaburzenia lękowe, schizofrenia oraz choroba Alzheimera. Dzięki tej książce poznasz system naturalnej terapii biochemicznej oparty na najnowszych badaniach naukowych, który może pomóc milionom osób, u których zdiagnozowano zaburzenia psychiczne. Bazuje on na założeniu, że większość ludzi cierpi na brak równowagi składników odżywczych spowodowany czynnikami genetycznymi i środowiskowymi. Można go wykryć za pomocą specjalistycznych badań krwi i moczu, a unormować specjalną dietą. Substancje odżywcze, które ochronią Twój mózg.

Zawarte w szpinaku witaminy z grupy B (w tym kwas foliowy), witamina C, beta-karoten wzmacniają mózg i zapobiegają jego ... Zdrowy mózg w działaniu. Moim zdaniem szeroki zakres porad dotyczących rozwoju osobistego, takich jak konieczność kontrolowania swoich myśli i uczuć, jest całkowicie niepotrzebna i w dużej mierze przynosi efekt przeciwny do zamierzonego.

Od naszej diety, nawyków, a nawet od środowiska, w którym żyjemy. Sprawdź, co uszkadza nasz mózg. Mózg, a właściwie, używając bardziej poprawnej terminologii - mózgowie, jest jednym z najważniejszych i posiadających najbardziej skomplikowaną budowę ludzkich narządów.W języku łacińskim określane jest ono jako "encephalon", słowo to wywodzi się od greckich słów en, które oznacza "w" lub "wewnątrz", oraz od kephalos tłumaczonego jako "głowa". Mózg i serce to organy najbardziej uzależnione od przepływu krwi w organizmie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI