Zarządzanie produktem w modelu lean

Zarządzanie produktem w modelu lean - Mangalam Nandakumar | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mangalam Nandakumar
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie produktem w modelu lean.pdf
ISBN
5170027716258

OPIS

Jak stworzyć udany produkt na podstawie luźnych pomysłów biznesowychSkuteczność w innowacyjności jest dziś warunkiem sukcesu w biznesie. Wygra ta firma, która sprawniej i elastyczniej zareaguje na napływające informacje zwrotne, zgrabniej wybierze najlepsze pomysły i trafniej odpowie na wymagania klienta, by dostarczyć mu najbardziej odpowiednich wrażeń. Menedżer produktu odgrywa wyjątkowo niewdzięczną rolę w tym procesie: musi nieustannie doskonalić przyjęte strategie i wciąż dążyć do najlepszego wykorzystania pojawiających się możliwości. W świecie agile trzeba pozostać lean, aby sprawnie reagować na dynamiczne zmiany rynku.Ta książka jest wartościowym przewodnikiem dla każdego, kto tworzy nowe produkty i chce realizować strategię skutecznego oddziaływania na klienta. Przedstawiono tu koncepcję inwestowania w najważniejsze rezultaty biznesowe jako fundament wyznaczania obiektywnych kryteriów selekcji pomysłów i działań do realizacji. Omówiono sposoby angażowania interesariuszy i uwzględniania zewnętrznych informacji zwrotnych, które pozwalają wypracować kompleksowe doświadczenie produktu. Pokazano techniki analizy kosztów produktu oraz zaproponowano mierniki postępu prac nad projektem. Sporo miejsca poświęcono czynnikom utrudniającym osiąganie wyznaczonych celów oraz sposobom eliminacji przejawów marnotrawstwa.W tej książce:techniki wyboru istotnych pomysłów spośród tych mniej udanychokreślanie właściwych wskaźników sukcesuplanowanie prac z nastawieniem na sukces produktuformułowanie wniosków dotyczących produktu i ich wykorzystywanieocena produktu pod kątem określonych celów biznesowychoptymalizacja procesu tworzenia innowacyjnych produktówMetodologia lean: przekuje ideę w najlepszy produkt!

Pospiesz się jeśli nie chcesz przegapić niższej ceny! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Teraz nasze e-booki możesz czytać w bezpłatnej aplikacji. Dowiedz się więcej. Zarządzanie produktem w modelu lean Mangalam Nandakumar.

Przeczytaj recenzję Zarządzanie produktem w modelu lean. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zarządzanie produktem w modelu lean - Nandakumar Mangalam , tylko w empik.com: 49,00 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI