Za głosem Kristen

Za głosem Kristen - Lori Nelson-Spielman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lori Nelson-Spielman
WYMIAR
8,93 MB
NAZWA PLIKU
Za głosem Kristen.pdf
ISBN
5286006109516

OPIS

Kolejna – po Liście marzeń i Słodyczy wybaczenia – wzruszająca i mądra powieść bestsellerowej autorki.Dziewiętnastoletnia Kristen ginie w katastrofie kolejowej. Jej matka i siostra zmagają się nie tylko z bólem straty, ale także z wyrzutami sumienia. Każda z nich czuje, że gdyby tego feralnego dnia zachowała się właściwie, dziewczyna nie podróżowałaby tym pociągiem. Erika, którą dręczą też demony z dzieciństwa, rzuca się w wir wymagającej pracy, Annie zaś nie przyjmuje do wiadomości śmierci siostry. Przeprowadza prywatne śledztwo i wyrusza na jej poszukiwanie do Paryża. Nadzieję podsycają tajemnicze maile zawierające aforyzmy nieżyjącej matki Eriki, znane i cytowane tylko w kręgu najbliższej rodziny. Czy pisze je ukrywająca się gdzieś Kristen? Chociaż dowody temu przeczą, Erika i Annie bardzo pragną cudu.I w przewrotny sposób ten cud w ich życiu się wydarza…

Wydawnictwo Rebis - wydawca książek i albumów o szerokiej tematyce i dobrym odbiorze, który dla szeregu tytułów z łatwością przekracza 100 tys. egz.

Czuję zapach tostów francuskich. Słyszę pobrzękiwanie talerzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI