Python ninja. 70 sekretnych receptur i taktyk programistycznych

Python ninja. 70 sekretnych receptur i taktyk programistycznych - Cody Jackson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cody Jackson
WYMIAR
5,2 MB
NAZWA PLIKU
Python ninja. 70 sekretnych receptur i taktyk programistycznych.pdf
ISBN
2666488841653

OPIS

Python jest językiem, którego można się nauczyć stosunkowo łatwo - a potem dość szybko przejść do praktyki. To duża zaleta: nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak pierwsze sukcesy na wczesnym etapie. Niemniej wielu nawet dość doświadczonych programistów Pythona nie wykorzystuje najlepszych cech tego języka. Ich aplikacje mogłyby być bardziej niezawodne, a kod - czystszy. Co gorsza, wiele ze znakomitych narzędzi i technologii powiązanych z Pythonem nie przebiło się do ogólnej świadomości społeczności skupionej wokół języka, przez co nie wykorzystuje się w pełni ich możliwości.Celem tej książki jest rozwiązanie tego problemu. To rzecz przeznaczona dla programistów Pythona, którzy chcą znacząco poprawić jakość swoich aplikacji. Wyjaśniono tu mało znane lub błędnie rozumiane aspekty implementacji modułów standardowej biblioteki Pythona. Starannie opisano dekoratory, menedżery kontekstu, współprogramy i generatory oraz szczegóły wewnętrznego działania metod specjalnych. Pokazano alternatywne powłoki interaktywne, które mogą okazać się dużym ułatwieniem podczas kodowania. Ciekawym elementem książki jest prezentacja projektu PyPy, dzięki któremu można zapewnić współbieżność kodu. Nie zabrakło przydatnych informacji o tworzeniu dokumentacji kodu Pythona.Dzięki tej książce między innymi:zrozumiesz różnice między plikami .py i .pycwykorzystasz współprogramy do symulowania wielowątkowościzastosujesz moduł decimal do lepszego prowadzenia działań na liczbach zmiennoprzecinkowychzgłębisz tajniki podinterpreterów poprawiających współbieżność w Pythoniepoprawisz funkcjonalność programu za pomocą dekoratorówPython - łatwiejszy, niż sądzisz, potężniejszy, niż myślisz!

To duża zaleta: nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak pierwsze sukcesy na wczesnym etapie. Python jest językiem, którego można się nauczyć stosunkowo łatwo - a potem dość szybko przejść do praktyki. To duża zaleta: nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak pierwsze sukcesy na wczesnym etapie.

... Napisz recenzję o produkcie: Python ninja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI