Maroko. W labiryncie orientalnych medyn. Wydanie 2

Maroko. W labiryncie orientalnych medyn. Wydanie 2 - Krzysztof Bzowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Bzowski
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Maroko. W labiryncie orientalnych medyn. Wydanie 2.pdf
ISBN
2646636129601

OPIS

Maroko to kraj wyjątkowo przyjazny turystom, stanowiący dla poszukujących egzotyki i przygód przyjezdnych z Europy szeroko uchyloną bramę Czarnego Kontynentu. Oszałamia bogactwem kolorów, smaków i zapachów gwarnych suków i tajemniczych zaułków medyn. Zadziwia liczbą wspaniałych zabytków, będących dziedzictwem wpływów chrześcijaństwa i islamu oraz przenikania się kultur arabskiej, francuskiej, hiszpańskiej i berberyjskiej. Zobaczymy tu pięknie zdobione meczety, medresy i rezydencje władców, warowne kasby, a także kamienno-gliniane wsie - ksary, których widok zostaje w pamięci na długie lata. Jeśli dodamy do tego skarby dzikiej przyrody - od plaż i błękitnych fal Atlantyku, daktylowych gajów i lasów cedrowych, przez ośnieżone szczyty i rdzawoczerwone wąwozy Atlasu, po jałowe piaski Sahary inkrustowane soczyście zielonymi oazami - przekonamy się, że to Afryka w całej swojej okazałości.Lubisz podróżować samodzielnie? Chciałbyś poznać historię, kulturę i przyrodnicze atrakcje odwiedzanych krajów, regionów i miast? Seria Bezdroża Classic powstała z myślą o Tobie! Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować wyjazd, stanie się Twoim wiernym towarzyszem podróży i zapewni pasjonującą lekturę także po powrocie!

Informacje o wydawnictwie Bezdroża Wydawnictwo Bezdroża - polski wydawca przewodników turystycznych i albumów z siedzibą w Krakowie, partner francuskiego wydawnictwa Michelin w Polsce, wchodzi w skład Grupy Wydawniczej Helion SA. Plik Maroko W labiryncie orientalnych medyn Wydanie 2 bemao2.pdf na koncie użytkownika Macej5 • folder Afryka ebooki • Data dodania: 3 maj 2020 W labiryncie orientalnych medyn. Wydanie … Maroko.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Plik maroko. w labiryncie orientalnych medyn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI