CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne

CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne - Roland Zimek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roland Zimek
WYMIAR
12,57 MB
NAZWA PLIKU
CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne.pdf
ISBN
5779750040112

OPIS

CorelDRAW zawsze na czasie!W dziedzinie tworzenia rysunków wektorowych i projektowania CorelDRAW nie ma sobie równych. Jego twórcy już od trzydziestu lat rozwijają możliwości tego niesłychanie elastycznego i wygodnego w obsłudze programu, a użytkownicy korzystają z niego z niezmienną satysfakcją. Aplikacja doskonale nadaje się do przygotowywania plakatów, szyldów, wizytówek, rysunków technicznych, raportów, dyplomów czy broszur. Nowe narzędzia dostępne w wersji 2018 PL pozwalają uzyskać bardzo ciekawe efekty graficzne znacznie mniejszym nakładem pracy.Jeśli chcesz nauczyć się obsługi CorelDRAW albo sprawdzić, jak korzystać z nowości — Puentylizera, trybu rysowania symetrycznego, Cienia blokowego, Uderzenia lub PhotoCocktailu — sięgnij po książkę CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne i wykonaj serię inspirujących, jasno opisanych ćwiczeń, które wprowadzą Cię w świat tego programu. Dzięki nim szybko nauczysz się sprawnie manewrować między poleceniami, posługiwać się obiektami i dodawać do nich różne fantastyczne efekty, a Twoje rysunki nabiorą charakteru i zachwycą odbiorców!Postaw na CorelDRAW 2018 PL i rysuj profesjonalnie!Zapisywanie, otwieranie i drukowanie dokumentówRysowanie prostych obiektów i narzędzie UderzenieTransformacje obiektów i tworzenie kopii obiektówRysowanie symetryczne i kolejność obiektówWybieranie obiektów i grupy obiektówBlokowanie, wyrównywanie i rozkładanie obiektówZmiana kształtu obiektówPraca z tekstem i tabelamiWypełnienie jednolite, tonalne, deseniem, teksturą i postscriptoweKontury obiektów i okno Właściwości obiektuSzybkie wypełnianie części wspólnejPrecyzyjne rysowanie

Ćwiczenia praktyczne 2019 . Roland Zimek ISBN:9788328356467 - Książki - Technika.

Ćwiczenia praktyczne od autora ROLAND ZIMEK Księgarnia online Megaksiazki.pl. szybka wysyłka, świetne ceny Coreldraw 2018 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI