Ateny i wyspy greckie. #Travel&Style. Wydanie 1

Ateny i wyspy greckie. #Travel&Style. Wydanie 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,83 MB
NAZWA PLIKU
Ateny i wyspy greckie. #Travel&Style. Wydanie 1.pdf
ISBN
5906465399407

OPIS

Bielone domy w wąskich uliczkach, gaje oliwne, a pomiędzy nimi antyczne ruiny, zapomniane fortyfikacje i starożytne budowle poświadczające niezwykłą historię Grecji, oto esencja tego kraju. Każdy tu znajdzie coś dla siebie: miłośnicy historii - fascynujące baśnie i legendy, amatorzy kulinariów - zapach świeżych ziół dochodzący z lokalnych tawern, a pasjonaci aktywnego trybu życia i przyrody - klify i bezmiar wody. Szukając różnorodności i nowoczesności warto wybrać się do Aten, a w poszukiwaniu spokoju na jedną z rozsianych na morzu wysp. Niezależnie od tego, który region wybierzemy, znajdziemy widoki jak z pocztówek, pyszną tradycyjną kuchnię i gościnnych mieszkańców.

Pseudonim. ATENY I WYSPY GRECKIE TRAVEL AND STYLE już od 27,45 zł - od 27,45 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ateny i wyspy greckie Travel&Style książka papierowa.

książki: Wyspy Kanaryjskie. #Travel&Style.

POWIĄZANE KSIĄŻKI