Kalsarikänni. Sztuka relaksu po fińsku

Kalsarikänni. Sztuka relaksu po fińsku - Miska Rantanen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Miska Rantanen
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Kalsarikänni. Sztuka relaksu po fińsku.pdf
ISBN
5376939678325

OPIS

Każdy dzień w pracy przynosi kolejne fale stresu i frustracji. Świat szaleje: efekt cieplarniany, terroryści i pospolite bandziory, dopalacze, ekscesy polityków wybranych w demokratycznych wyborach, tanie sensacje z życia celebrytów - coraz trudniej to wszystko znieść. Szczęśliwie ludzie Północy znaleźli antidotum na wszelkie nieszczęścia. W Szwecji i Norwegii filozofia ta konkretyzuje się pod hasłem lagom, co oznacza umiar. Ma być demokratycznie, bezpiecznie, ekologicznie. Z kolei Dania postawiła na hygge: zanurzanie się w nastroju, unikanie pośpiechu i cieszenie chwilą w stylowym otoczeniu. Co jednak ma zrobić ktoś, kto potrzebuje antidotum na stres, ale nie odpowiada mu nudne i mdłe lagom ani nienaturalne i nieżyciowe hygge?W tej książce znajdziesz odpowiedź na to ważne pytanie. Otóż twardzi fińscy faceci już dawno rozwiązali ten stary jak świat dylemat. Mowa o kalsarikanni, czyli piciu w gaciach. Tę filozofię można łatwo zaadaptować - w każdych warunkach, bez względu na sytuację, nastrój i otoczenie. Kalsarikanni nie wymaga kosztownych przygotowań. Prędko przynosi rezultaty i jest odpowiednie dla wszystkich pełnoletnich. Daje ukojenie i pozwala szybko zregenerować siły. Nie jest pozerstwem, grą czy udawaniem. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wykorzystać kalsarikanni, by zaspokoić własne potrzeby, zgłębisz barwną historię picia w gaciach, zrozumiesz etymologię nazwy tej zacnej sztuki i zapoznasz się z bogatymi doświadczeniami Finów w jej różnorakim interpretowaniu.Dowiedz się, jak skutecznie wdrożyć fiński styl dobrego życia:warunki perfekcyjnego kalsarikanniprzygotowanie piwa, wnętrza i odpowiedniego strojupołączenie picia w gaciach z muzyką lub filmemprzystawki, dania główne i desery a picie w gaciachkiedy nie warto celebrować kalsarikanniKalsarikanni - prawdziwy fiński reset!

Picie w gaciach, czyli Fin ładuje akumulator… Kalsarikänni. Sztuka relaksu po fińsku - ebook.

Sztuka relaksu po fińsku" Kalsarikänni. Sztuka relaksu po fińsku - Miska Rantanen - opis książki: Każdy dzień w pracy przynosi kolejne fale stresu i frustracji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI