Jutro zaczyna się dziś

Jutro zaczyna się dziś - Roma J. Fiszer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roma J. Fiszer
WYMIAR
8,50 MB
NAZWA PLIKU
Jutro zaczyna się dziś.pdf
ISBN
1846961241805

OPIS

Słowa i czyny ranią, lecz zawsze można zawrócić ku prawdziwej miłości…Ksawery przestaje widzieć dokoła siebie cokolwiek poza pracą. Nie widzi nawet tego, że jego żona Sonia, rozgoryczona lekceważeniem jej tęsknot i marzeń, wikła się w niebezpieczną grę. Kiedy spróbuje o Sonię zawalczyć, jest już za późno. Wkrótce otrzymuje od niej list, zawierający wyrok na ich związek…Mężczyzna, odbudowując relacje z córką, Pauliną, przypadkiem odkrywa w niej talent, o jakim oboje rodzice nie mieli pojęcia. Ten fakt, a także przeżyty z córką „kaszubski Armagedon”, dadzą mu nadzieję, że lepsze jutro może zacząć się jeszcze dziś. Wystarczy wyjść mu naprzeciw…Bolesny cierń można wyciągnąć także z serca.

Szczegóły ... Bo jutro zaczyna się dziś, bo jutro zaczyna się teraz Nie pozwól by płomień ten zgasł, pokonał go wiatr zwątpienia Zadrugi zakon powraca by Słowianom przywrócić moc Toporła znak na sztandarach już ginie bezdziejów mrok Masława armia powraca, chrobrych tytanów straż krzewiąc moc, Jest dziś z nami męstwa pradziadów dar Dziś kolejna rocznica urodzin Janusza Korczaka <3 Mojego guru i ideału na drodze bycia z człowiekiem - dzieckiem i dorosłym jako rodzic, opiekun, pedagog… Czytając dość często słowa Korczaka pozwolę sobie zostawić trzy dla mnie stanowiące podstawę relacji z dzieckiem-człowiekiem, które chciałabym widzieć w dorosłych-ludziach… „Całe wychowanie współczesne pragnie ... Akademia Jutra jest projektem, który w wyjątkowy sposób chce zadbać o przyszłość młodych ludzi. Co nas wyróżnia? Nie chcemy, aby nasza inicjatywa była przeciętna, wręcz przeciwnie, mamy nadzieję, że będziemy ponadczasowi i kreatywni.

Ten fakt, a także przeżyty z córką „kaszubski Armagedon", dadzą mu nadzieję, że lepsze jutro może zacząć się jeszcze dziś. Wystarczy wyjść mu naprzeciw… Jutro zaczyna się dziś, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość .

POWIĄZANE KSIĄŻKI