Access 2019 PL. Biblia

Access 2019 PL. Biblia - Richard Kusleika | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Richard Kusleika
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Access 2019 PL. Biblia.pdf
ISBN
2867025891455

OPIS

Informacja zawarta w danych jest niezwykle cenna, jednak jej pozyskiwanie jest trudną sztuką. Aby do niej dotrzeć, trzeba poradzić sobie z coraz większą ilością danych. Rośnie więc zapotrzebowanie na zaawansowane techniki analizy danych. W niektórych przypadkach wystarczającym narzędziem do tego celu jest arkusz kalkulacyjny. Rozwiązanie to ma jednak ograniczenia, które pokonać może jedynie znakomity system do obsługi baz danych: Microsoft Access. Jest to oprogramowanie, które pozwala na bardzo wydajne zarządzanie dużymi zbiorami danych oraz budowanie relacji między tabelami, ułatwia też zaawansowaną analizę danych.Ta książka, będąca kolejnym, przejrzanym i uaktualnionym wydaniem kultowego przewodnika po Accessie, jest odpowiednia dla użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania. Znalazły się tu wskazówki dotyczące podstaw baz danych, rozpoczynania pracy z Accessem, tworzenia własnych aplikacji bazodanowych, a także programowania w języku VBA. Układ treści zaprojektowano w taki sposób, aby można było korzystać z tego przewodnika na wiele sposobów: czytać rozdziały po kolei lub skupić się na konkretnym zagadnieniu. W książce zawarto szczegółowe instrukcje tworzenia efektywnych tabel, zaawansowanych kwerend analitycznych, solidnych aplikacji i atrakcyjnych raportów. Dodatkowo omówiono kwestię integracji Accessa z platformą SharePoint.Najważniejsze zagadnienia:solidne wprowadzenie do baz danych i Accessatworzenie tabel i kwerend Accessatechniki analizy danych i ich zastosowanieformularze i raporty Accessaprogramowanie w VBA dla AccessaAccess: zaawansowana analiza danych dla profesjonalistów!

Sugerowana cena 149,00 zł. Zaoszczędzisz 52,71 zł Sugerowana cena 149,00 zł.

Biblia Książka autora Michael Alexander, Richard Kusleika z Wydawnictwa HELION. Access: zaawansowana analiza danych dla profesjonalistów Księgarnia informatyczna Access 2019 PL.

POWIĄZANE KSIĄŻKI