Pierwsza pomoc. Ilustrowany poradnik

Pierwsza pomoc. Ilustrowany poradnik - Adam Mikołajczak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Mikołajczak
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsza pomoc. Ilustrowany poradnik.pdf
ISBN
8291565559078

OPIS

Dzięki tej książce możesz uratować komuś życie! Często gdy zdarza się wypadek, boimy się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym, ponieważ paraliżuje nas strach oraz brak odpowiedniej wiedzy. Książka, która trzymacie w rękach, zawiera podstawowe informacje z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej udzielanej na miejscu zdarzenia przez osoby, które nie zajmują się ratownictwem zawodowo. Dzięki niej, krok po kroku, dowiecie się, jak zachować się w konkretnej sytuacji, m.in. jak zabezpieczyć miejsce wypadku, ocenić stan poszkodowanego i właściwie udzielić pierwszej pomocy.

Ksiazka, która trzymacie ... Dzięki temu poradnikowi możesz uratować komuś życie! Książka Adama Mikołajczaka „Pierwsza pomoc.Ilustrowany poradnik" powinna znaleźć się w każdym domu, przedszkolu, szkole, miejscu pracy, czy urzędzie! Często gdy zdarza się wypadek, boimy się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym, ponieważ paraliżuje nas strach oraz brak odpowiedniej wiedzy. Pierwsza pomoc. Ilustrowany poradnik - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów. Książka Pierwsza pomoc Ilustrowany poradnik - Mikołajczak Adam Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Informacje o ILUSTROWANY PORADNIK.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Często gdy zdarza się wypadek, boimy się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym, ponieważ paraliżuje nas strach oraz brak odpowiedniej wiedzy. Książka, która trzymacie w rękach, zawiera podstawowe informacj ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI