Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio)

Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio) - Jo Nesbo | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Nesbo
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio).pdf
ISBN
8607532835211

OPIS

Harry Hole wrócił do punktu wyjścia: znowu pije, Rakel wyrzuciła go z domu, ponownie mieszka przy Sofies gate. Pewnego dnia budzi się z obezwładniającym kacem, a na dłoniach i ubraniu ze zdumieniem spostrzega ślady krwi. Kompletnie nic nie pamięta z minionej nocy…Harry wiele przeżył, ale nawet on nie jest gotowy na koszmar, jaki zgotował mu los. Policjant musi zmierzyć się nie tylko ze starym, śmiertelnym wrogiem, ale i ze swoim osobistym piekłem. Czyta: Mariusz BonaszewskiCzas nagrania: 1 186 min

Policjant musi zmierzyć się nie tylko ze starym, śmiertelnym wrogiem, ale i ze swoim osobistym piekłem. Więcej książek z serii Ślady zbrodni - Dolnośląskie Książka Nóż Harry Hole, Tom 12, pochodzi z wydawnictwa Dolnośląskie.

Tytuł Nóż Harry Hole t 12 Autor Jo Nesbø. 299, 99 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI