Nie chcę mieć kręconych włosów

Nie chcę mieć kręconych włosów - Laura Ellen Anderson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Ellen Anderson
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Nie chcę mieć kręconych włosów.pdf
ISBN
3304176870434

OPIS

Dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków. Wspaniała książka obrazkowa dla małych ludzi, którzy zawsze chcą tego, czego nie mogą mieć.Czy słyszeliście kiedyś, jak Wasze dziecko woła: O nie! Nie chcę mieć...!Bohaterka tej książki oznajmia: O nie! Nie chcę mieć kręconych włosów! Są poplątane, nie do rozczesania, są i n n e! To po prostu niesprawiedliwe!Bardzo chce mieć proste i błyszczące włosy. Do czasu, gdy spotyka małą dziewczynkę z taką właśnie jedwabistą fryzurą, która mówi, że wszystko, czego pragnie, to mieć... kręcone włosy,Obie są tak samo zaskoczone.Zabawna opowieść o kochaniu tego, co mamy.A także o włosach, całej masie włosów.W książkach "Nie chcę..." ważne jest:- budowanie poczucia własnej wartości- rozumienie emocji- wsparcie w relacjach z rówieśnikami

Do czasu, gdy ... Co mam zrobić żeby nie mieć kręconych włosów tylko proste?? ... Nie każdy otrzymał taki dar, należy go docenić.

Zapewne słyszeliście kiedyś, jak Wasze dziecko woła: O nie! Nie chcę mieć...! Bohaterka tej książki oznajmia: O nie! Nie chcę mieć kręconych włosów! Są poplątane, nie do rozczesania, są i n n e! To po prostu niesprawiedliwe! Bardzo chce mieć proste i błyszczące włosy. Do czasu, gdy ... Nie chcę mieć kręconych włosów book.

POWIĄZANE KSIĄŻKI