Jak być szczęśliwszym

Jak być szczęśliwszym - Paul Jenner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Jenner
WYMIAR
10,91 MB
NAZWA PLIKU
Jak być szczęśliwszym.pdf
ISBN
4589492617919

OPIS

Prosty poradnik szczęśliwego życiaKażdy człowiek pragnie szczęścia. Wszyscy chcemy być zadowoleni, wolni od niepokoju i stresu.Dużo łatwiej to powiedzieć, niż zrealizować. Postanowienie dążenia do szczęścia to pierwszy krok do lepszego życia, a ten przystępny przewodnik pokazuje, jak można to postanowienie realizować, podchodząc do życia z humorem i gracją.Poznaj dobrodziejstwa pozytywnego myślenia, wspaniałomyślności i wdzięczności, jak również zasady właściwego odżywiania i zdrowszego stylu życia. Staraj się o spokój wewnętrzny, a satysfakcjonujący seks niech ci także przysparza „szczęściodajnych związków chemicznych”. Różne ćwiczenia i wskazówki zawarte w tej książce oparte są na wynikach badań naukowych. Wzmocnią one twój entuzjazm i zmotywują do wdzięczności, w wyniku czego będziesz szczęśliwszy.

... Jak być szczęśliwym - dalsze poszukiwania Może cię to pocieszy, ale odpowiedzi na pytanie jak być szczęśliwym poszukiwali ludzie od początku cywilizacji. Jeżeli chcesz możesz poczytać co mówili o tym starożytni filozofowie, jaki był przepis na szczęście ludzi renesansu i gdzie go szukają współcześni neurolodzy i psycholodzy. Każdy człowiek zastanawia się jak żyć aby być szczęśliwym.

Przeczytaj recenzję Jak być szczęśliwym (albo chociaż mniej smutnym). Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! zostań samotny jak palec, przytyj 80 kilo! REF.

POWIĄZANE KSIĄŻKI