Potwór i cyrk

Potwór i cyrk - Mats Strandberg | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mats Strandberg
WYMIAR
10,53 MB
NAZWA PLIKU
Potwór i cyrk.pdf
ISBN
5414841429981

OPIS

Frank nareszcie ma przyjaciół. Szkoda tylko, że nie może nikomu o nich powiedzieć, bo są… potworami! Największym marzeniem Franka jest, by ludzie i potwory mogli żyć w zgodzie. Niestety strach rozprzestrzenia się szybciej niż ogień. Kiedy w miasteczku pojawi się ktoś, kto obieca ludziom wyłapać wszystkie potwory, Frank i jego przyjaciele znajdą się w straszliwym niebezpieczeństwie.Potwór w cyrku to druga część w serii Matsa Strandberga i Sofii Falkenhem o potworze Franku.

Identyfikator produktu 895356: Tytuł Potwór i cyrk: Autor: Strandberg Mats, Falkenhem Sofia: Wydawnictwo : Wydawnictwo Czarna Owca: Język wydania: polski: Język oryginału ... Frank nareszcie ma przyjaciół. Szkoda tylko, że nie może nikomu o nich powiedzieć, bo są… potworami! Największym marzeniem Franka jest, by ludzie i potwory mogli żyć w zgodzie.

Przekonaj się sam! Frank nareszcie ma przyjaciół. Szkoda tylko, że nie może nikomu o nich powiedzieć, bo są… potworami! Największym marzeniem Franka jest, by ludzie i potwory mogli żyć w zgodzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI