Mysie przysmaki

Mysie przysmaki - Arnold Lobel | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arnold Lobel
WYMIAR
3,76 MB
NAZWA PLIKU
Mysie przysmaki.pdf
ISBN
9916432304887

OPIS

Czego potrzebuje mysia zupa, żeby nabrać smaku? To oczywiste! Dobrych opowieści!Wiedzą o tym wszystkie myszy i to daje im przewagę nad łasicami, które mają chrapkę na mysie przysmaki. Przekonajcie się sami!Kolejna mądra, pięknie ilustrowana i twórczo przełożona przez Wojciecha Manna książeczka amerykańskiego klasyka, Arnolda Lobela, dla najmłodszych. Bohaterami dziecięcej wyobraźni, po Żabku i Ropuchu, stają się włochate, urocze myszki. A to jeszcze nie koniec przygody, bo już niebawem przedstawimy Wam Małą świnkę.Arnold Lobel (1933–1987) – amerykański pisarz, autor tekstów i ilustracji do prawie stu książek dla dzieci. Do jego najpopularniejszych serii należą Żabek i Ropuch (Frog and Toad) oraz Mysie bajeczki (Mouse Tales) i Mysie przysmaki (Mouse Soup), które niebawem ukażą się nakładem WL. Jest laureatem Medalu Randolpha Caldecotta – za najlepszą książkę ilustrowaną roku (Fables, 1981). W finale nagrody Randolpha Caldecotta znalazły się również jego tomy Żabek i Ropuch. Przyjaźń i Hildilid’s Night. Na podstawie serii o Żabku i Ropuchu powstał musical A Year with Frog and Toad, wystawiony na Broadwayu w 2003 roku.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Mysie przysmaki Książka już od 11,20 zł - od 11,20 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Mysie przysmaki" to nie jest książka kucharska, jak można by było sądzić, jeśli potraktowałoby się tytuł bardziej serio.

Arnold Lobel to wielokrotnie nagradzany amerykański ilustrator i pisarz, autor prawie stu książek i pewnie na tym by się nie skończyło, gdyby nie jego przedwczesna, nagła śmierć w 1987 roku, w wieku zaledwie 54 lat. Bohaterami ... Mysie przysmaki 20 września 2019 Opublikował: Anna Czytowska Zostaw komentarz! Kategoria: Książki Tagi: Arnold Lobel, Mysie przysmaki, Wydawnictwo Literackie; Czego potrzebuje mysia zupa, żeby nabrać smaku? Czego potrzebuje mysia zupa, żeby nabrać smaku? To oczywiste! Dobrych opowieści! Wiedzą o tym wszystkie myszy i to daje im przewagę nad łasicami, które mają chrapkę na mysie przysmaki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI