Włoski. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Mów śmiało! (nowe wydanie)

Włoski. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Mów śmiało! (nowe wydanie) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Włoski. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Mów śmiało! (nowe wydanie).pdf
ISBN
3075132085375

OPIS

Mów śmiało! Z najnowszą serią rozmówek Lingo stanie się to proste i wygodne. Dzięki naszym praktycznym rozmówkom bez trudu dogadasz się z rodowitymi WłochamiRozmówki Lingo pomogą Ci, kiedy:- podróżujesz po Italii- jedziesz nad morze lub na narty- chcesz poznać regionalną kuchnię- interesuje Cię kultura i sztuka antyczna- robisz zakupy, rezerwujesz nocleg- potrzebujesz pomocy w nagłym wypadkuPonadto w książce znajdziesz:- wymowę w wygodnym dla użytkownika zapisie fonetycznym- przykładowe konwersacje- tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami i informacjami- zarys gramatyki- słowniczek polsko-włoski

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! £4.30 - Mów śmiało! Z najnowszym wydaniem rozmówek Lingo to zadanie stanie się proste i wygodne.

Nowe wydanie. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Włoski Rozmówki z wymową i słowniczkiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI