Wkręceni

Wkręceni - Steve Cavanagh | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steve Cavanagh
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Wkręceni.pdf
ISBN
1339781463704

OPIS

ZANIM PRZECZYTASZ TĘ KSIĄŻKĘ, MUSISZ WIEDZIEĆ TRZY RZECZY:Po pierwsze, szuka mnie policja, żeby oskarżyć o morderstwo.Po drugie, nikt nie wie, kim jestem. Ani jak to zrobiłem.Po trzecie, jeśli odkryjesz moją tożsamość, będziesz następną ofiarą.A kiedy przeczytasz tę książkę, zobaczysz, że prawda jest o wiele bardziej pokręcona...Kim jest JT LeBeau? Światowej sławy autorem bestsellerowych kryminałów. Bardziej tajemnicza niż pisane przez niego historie jest tylko jego prawdziwa tożsamość. Pewna kobieta podejrzewa, że jest nim jej mąż – ma miliony na koncie, a w szufladzie trzyma list do tajemnicze-go pisarza. Ale prawda jest o wiele bardziej skomplikowana... I daje mordercy olbrzymią przewagę.

Udostępnij: Wybierz sposób dostępu do tego materiału. DOSTĘP NA 24 H.

Jak mogłaś tak dać wkręcić się? Życie jest małą ściemniarą, wróblicą, wygą, cwaniarą. Kontynuacja przebojowej komedii z 2013 roku w reżyserii Piotra Wereśniaka („Zróbmy sobie wnuka", „Nie kłam, kochanie", „Och, Karol 2"). Tym razem dwaj bohaterowie znani z pierwszej części filmu - Szyja (Paweł Domagała) i Fikoł (Bartosz Opania) - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI